insaat-demiri

Dededen toruna 100 yıllık inşaat tecrübesi ile Temizoğulları Hazır Beton San. Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında kurulmuş olup, Biga’dan sonra Çanakkale’de de 2007 den günümüze inşaat ve inşaat malzemeleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temizoğulları ailesinin ticari hayatında önemli bir yer tutan inşaat, inşaat demiri, hazır beton, hafriyat ve kum eleme tesisleri de yeni ve modern bir yaklaşımla inşaat sektöründe kalite ve ekonomi olarak bir standart oluşturmaktadır.

Temizoğulları Hazır Beton San. Tic. Ltd. Şti. hızla büyüyen, gelişen, kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı ürün ve hizmet kalitesiyle çıktığı yolda deneyimli kadrosuyla ilerlemeye devam eden kaliteli bir inşaat firmasıdır. İnsanların yaşam sahalarını oluşturan alanlarda kullanılan hazır demir, hazır beton ve tüm inşaat malzemeleri standartlara uygun gelişen teknoloji ile uyumlu çevre dostu
ürünleri ile hizmet sunmaktadır.

Sektöründe kendini sürekli yenilemekte olan; uygulamaya hazır demir, standartlara uygun beton üretimi işlerinde yüksek kapasiteli projeler ve yatırımlarla da yer almaktadır…

İnşaat malzemeleri ticaretinde Çanakkale’de ve piyasada önemli payı bulunan Temizoğulları San. Tic. Ltd. Şti. bugün hazır demir piyasasının da; sahip olduğu yönetim vizyonu, makine parkuru, deneyimli ve özel donanımlı geniş araç parkuru ve güvenilir hizmet kalitesiyle anılan, referans olarak gösterilen bir firma konumundadır.